GraphNet 441/25

Su Bazlı Grafit Karışımı

Ürün Tanımı
Graphnet 441 / 25 karışımı özel olarak işlenmiş doğal grafitten üretilmiştir. Raf ömrü boyunca ürün kalitesinin korunabilmesi için sağlığa zararlı olmayan özel katkı maddeleri kullanılmıştır. Ayrıca bu su bazlı karışım uygulamaya bağlı olarak yağlama ve ayırıcı özelliğinin yanında kalıp sıcaklığını korur ve yüzeyde film tabakası oluşturmak için katkılar içerir. Graphnet 441 / 25 karışımında kullanılan doğal grafit ve katkı maddeleri çevre dostu olup insan sağlığına zararlı bileşenler içermez.

Ürün Kullanım Yerleri
Graphnet 441 / 25 çeşitli şekil ve boyutlarda dövme işlemlerinde kullanılan mükemmel fiyat/ performans oranına sahip yağlayıcı ve ayırıcıdır. Tüm metal dövme işlemlerinde rahatlıkla kullanılabilir ve yüzeyde tortu bırakmaz. Yağlayıcı özelliği sayesinde dövülen malzeme ile kalıp yüzeyi arasında sürtünmeyi azaltarak ürün kalitesini ve kalıp ömrünü arttırır. Graphnet 441 / 25 özellikle karmaşık şekilli ve orta büyüklükteki malzemelerin dövmesinde mükemmel sonuç verir. Yüksek seyreltilebilme özelliğinden dolayı hassas dövme prosesi için uygun bir üründür. Dövme sıcaklığı seçimine göre 100 – 400 °C kalıp sıcaklığı aralığında farklı seyreltme oranlarında kullanılabilir.

Sağlık – İş Güvenliği – Çevre
Uygulama sırasında kişisel koruyucu donanım kullanımı iş güvenliği açısından tavsiye edilir. Doğal grafitlerden üretildiği için çevre kirliliği oluşturmaz. Kullanım öncesinde lütfen malzeme güvenlik bilgi formunu okuyunuz.

Raf Ömrü ve Kullanım Şekli
Raf ömrü 12 ay olup uygulama için gereken miktar varilden alınmadan önce ve ürün su ile seyreltilirken 1 dakika boyunca karıştırılmalıdır. Ürün oda sıcaklığında, güneş almayan bir bölgede korunmalı , varil kapağı sürekli kapalı tutulmalıdır.

Ürün Özellikleri

Katı Madde Miktarı ( ortalama )

% 25

pH Miktarı

11,2

Ortalama Grafit Parçacık Boyutu

3,3 μm

Paketleme ( varil )

220 kg

We Are Here To Help With Your All Needs