GraphNet 441/25

Su Bazlı Grafit Karışımı

Ürün Tanımı
Aquanet 457 P / 20 karışımı özel olarak işlenmiş doğal grafitten üretilmiştir. Raf ömrü boyunca ürün kalitesinin korunabilmesi için sağlığa zararlı olmayan özel katkı maddeleri kullanılmıştır. Ayrıca bu su bazlı karışım uygulamaya bağlı olarak yağlama ve ayırıcı özelliğinin yanında kalıp sıcaklığını korur ve yüzeyde film tabakası oluşturmak için katkılar içerir. Aquanet 457 P / 20 karışımında kullanılan doğal grafit ve katkı maddeleri çevre dostu olup insan sağlığına zararlı bileşenler içermez.

Ürün Kullanım Yerleri
Aquanet 457 P / 20 çeşitli şekil ve boyutlarda dövme işlemlerinde kullanılan yağlayıcı ve ayırıcıdır. Tüm metal dövme işlemlerinde rahatlıkla kullanılabilir ve yüzeyde tortu bırakmaz. Yağlayıcı özelliği sayesinde dövülen malzeme ile kalıp yüzeyi arasında sürtünmeyi azaltarak ürün kalitesini ve kalıp ömrünü arttırır. Aquanet 457 P / 20 özellikle karmaşık şekilli, hafif ve orta büyüklükteki malzemelerin dövmesinde mükemmel sonuç verir. Dövme sıcaklığı seçimine göre 100 – 400 °C kalıp sıcaklığı aralığında farklı seyreltme oranlarında kullanılabilir. Ürün ayrıca döküm prosesinde daldırma yağlayıcı olarak da kullanılmaktadır.

Sağlık – İş Güvenliği – Çevre
Uygulama sırasında kişisel koruyucu donanım kullanımı iş güvenliği açısından tavsiye edilir. Doğal grafitlerden üretildiği için çevre kirliliği oluşturmaz. Kullanım öncesinde lütfen malzeme güvenlik bilgi formunu okuyunuz.

Raf Ömrü ve Kullanım Şekli
Raf ömrü 12 ay olup uygulama için gereken miktar varilden alınmadan önce ve ürün su ile seyreltilirken 1 dakika boyunca karıştırılmalıdır. Ürün oda sıcaklığında, güneş almayan bir bölgede korunmalı , varil kapağı sürekli kapalı tutulmalıdır.

Ürün Özellikleri

Katı Madde Miktarı

% 20,2

pH Miktarı

10,3

Ortalama Grafit Parçacık Boyutu

2,4 μm

Paketleme ( IBC-Konteyner )

1.100 kg

We Are Here To Help With Your All Needs